Algemene contactgegevens

Telefoon(centrale): 053 83 46 30
Fax: 053 85 56 46
E-mail: jeanmariev@groepsf.be

Directie en medewerkers

Directie

Directeur
Jean-Marie Van Cauwenberge 
Tel: 053 83 46 30
E-mail: jeanmariev@groepsf.be

Diensthoofden en verantwoordelijken

Verantwoordelijke onthaal en administratie
Ingrid Prieus
Tel: 053 85 05 01
E-mail: ingridp@groepsf.be

Verantwoordelijke sociale dienst, kortverblijf en assistentiewoningen (woonassistent)
Griet Gijsels
Tel: 053 85 05 02
E-mail: grietg@groepsf.be

Verantwoordelijke afdeling Stil Geluk
Mark Beelaert
Tel: 053 85 05 03
E-mail: markb@groepsf.be

Verantwoordelijke afdeling Morgendauw
Corina Veirman
Tel: 053 85 05 04
E-mail: corinav@groepsf.be

Verantwoordelijke kinesitherapie, ergotherapie en animatie
Els Verstraeten
Tel: 053 85 05 05 (DAR) en 053 85 05 06 (Animatie)
E-mail: elsv@groepsf.be

Verantwoordelijke keuken
Tinneke Merckaert
Tel: 053 85 05 07
E-mail: tinnekem@groepsf.be

Verantwoordelijke dagverzorgingscentrum en ZP3-project
Darien Al-Karzoun
Tel: 053 85 05 08
E-mail: dariena@groepsf.be

Verantwoordelijke personeelsdienst, poetsdienst, technische dienst, kwaliteitscoördinator en Data Protection Officer
Klaartje Van Cauwenberge
Tel: 053 85 05 09
E-mail: klaartjev@groepsf.be

Preventieadviseur
Jolien Volckaert
Tel: 053 85 05 09  of  053 38 23 25
E-mail:  jolienv@groepsf.be   

Pastoraal verantwoordelijke
E.Z. Hilona 
E-mail: hilona.verloo@skynet.be