Algemene contactgegevens

Telefoon(centrale): 053 83 46 30
E-mail: info.sj@groepsf.be

Directie en medewerkers

Directie

Christophe Temmerman 
Tel: 053 83 46 30
E-mail: Christophet@groepsf.be

Diensthoofden en verantwoordelijken

Verantwoordelijke sociale dienst, (oriënterend) kortverblijf en assistentiewoningen (woonassistent)
Griet Gijsels
Tel: 053 85 05 02
E-mail: grietg@groepsf.be

Verantwoordelijke afdeling Stil Geluk
Mark Beelaert
Tel: 053 85 05 03
E-mail: markb@groepsf.be

Adjunct verantwoordelijke afdeling Stil Geluk
Liesbeth Huygens 
Tel: 053 85 05 03
E-mail: liesbethh@groepsf.be

Verantwoordelijke afdeling Morgendauw
Corina Veirman
Tel: 053 85 05 04
E-mail: corinav@groepsf.be

Adjunct verantwoordelijke afdeling Morgendauw en kwaliteitscoördinator
Johannes Cantaert
Tel: 053 85 05 04
E-mail: Johannesc@groepsf.be

Verantwoordelijke kinesitherapie, ergotherapie en animatie (DAR) en coördinator vrijwilligerswerking
Els Verstraeten
Tel: 053 85 05 05 (DAR) en 053 85 05 06 (Animatie)
E-mail: elsv@groepsf.be

Verantwoordelijke keuken
Tinneke Merckaert
Tel: 053 85 05 07
E-mail: tinnekem@groepsf.be

Verantwoordelijke dagverzorgingscentrum 
Darien Al-Karzoun
Tel: 053 85 05 08
E-mail: dariena@groepsf.be

Verantwoordelijke HR, onthaal stagiairs/studenten en Data Protection Officer
Klaartje Van Cauwenberge
Tel: 053 85 05 09
E-mail: klaartjev@groepsf.be

Preventieadviseur (WZC Sint-Jozef en WZC Sint-Anna)
Jolien Volckaert
Tel: 053 85 05 09  of  053 38 23 25
E-mail:  jolienv@groepsf.be   

Verantwoordelijke facilitaire diensten (poetsdienst en technische dienst  - WZC Sint-Jozef en WZC Sint-Anna) 
Kristof Oerlemans
Tel: 053 42 29 31 en 053 38 23 47
E-mail: kristofO@groepsf.be

Pastoraal verantwoordelijke
E.Z. Hilona 
E-mail: hilona.verloo@skynet.be