Algemene contactgegevens

Telefoon(centrale): 053 83 67 77
Fax: 053 83 73 33
E-mail: info.sa@groepsf.be

Directie en medewerkers

Directie

Directeur
Dhr. De Maeseneire Jan
Tel: 053 38 23 02
E-mail: jand@groepsf.be

Diensthoofden en verantwoordelijken

Personeelsadministratie
Lutgard Van Huylenbroeck
Tel: 053 83 67 77
E-mail: lutv@groepsf.be

Boekhouding
Brigitte ledegen
Tel: 053 38 23 03
E-mail: brigittel@groepsf.be

SOCIALE DIENST
Jolien Volckaert
Tel: 053 38 23 25
E-mail: jolienv@groepsf.be

Hoofdverpleegkundige De Bries – De Korrel
Daphne De Strooper
Tel: 053 38 23 45
E-mail: daphned@groepsf.be

Hoofdverpleegkundige De Bloesem – De Twijg
Anne Van Driessche
Tel: 053 38 23 31
E-mail: annev@groepsf.be

Hoofdverpleegkundige De Halm - De Dauw – De Rank
Wendy Van Zeebroeck
Tel: 053 38 23 32
E-mail: wendyvz@groepsf.be

Animatie
Jelke Spranghers
Tel: 053 38 23 24
E-mail: jelkes@groepsf.be

Verantwoordelijke keuken
Marc Van Melckebeke
Tel: 053 38 23 08
E-mail: keuken.sa@groepsf.be

Verantwoordelijke ZP3-project
Sofie De Troeyer
Tel: 053 38 23 29
E-mail: sofied@groepsf.be

Pastoraal verantwoordelijke
Hilde Keymeulen
E-mail: hildek@groepsf.be